Salon
Salon

press to zoom
Loft
Loft

press to zoom
Çalışma Odası
Çalışma Odası

press to zoom
Salon
Salon

press to zoom
1/4

Süre: 90 dakika

(Bir saat otuz dakika)

1.034,86 ₺

(KDV Dahil Satış Fiyatı)

Bu hizmeti satın aldığınızda web sitemizde yer alan "Mesafeli Sözleşmesi" ni okumuş ve onaylamış olursunuz. 

İç Mimari

Mekan Analizi ve Danışmanlığı

 Online İç Mekan Analizi ve Danışmanlığı Nedir? 

Online platformda; sözel  olarak danışanın sorunlarına en uygun ve pratik çözümü bulmaya odaklanılır.

Seans süresince; iç mimar, danışanın mekanı ile ilgili görüşlerini; teknik bilgi aktarımı ve ekranda örnek görsel paylaşımı ile danışana mekanıyla ilgili pratik dekorasyon ve iç mimari bilgi verilir. Danışmanlık seansı süresince; renk, ürün ve marka önerisi tavsiye şeklinde danışan ile paylaşılabilir. Danışmanlık seansları; danışanın soru ve sorunları çerçevesinde şekillenir.

Paylaşılan bilgiler ve görüşmeyle ilgili önemli notlar mail adresinize seans bitiminden en geç 48 saat içerisinde gönderilir. 

Not:

İç Mimari Mekan Analizi ve Danışmanlık Paketi yalnızca bir defalık 90 dakika (bir saat otuz dakika)'lık süreyi kapsamaktadır.

 

Daha kapsamlı ve spesifik bir çalışma isterseniz;

İç Mimarlık ve Dekorasyon Paketleri'ni incelemenizi öneririz... 

Nasıl Gerçekleşir?

"İç Mimari Mekan Analizi ve Danışmanlığı" Paketini satın aldıktan en geç 48 saat içerisinde mail adresinize, tasarım bilgi formu ,ölçü rehberi ve Zoom kolay kayıt ve tanıtım rehberi'ni göndereceğiz.

Tasarım bilgi formu içeriği; tarzınızı, düşüncenizi, soru ve sorunlarınızı  anlamamıza yöneliktir. Mekan sahibinden (danışan) alınan yazılı ve görsel (mekan fotoğrafları) bilgiler doğrultusunda sorun yaşanılan mekanı iç mimar gözüyle inceleyip kullanıcının soru ve sorunlarına en uygun pratik çözümler bulunur...

Dilerseniz, tasarım bilgi formunun gelmesini beklemeden, danışmanlık almak istediğiniz mekan veya bölüm ile ilgili detaylı fotoğraf, (gerekli gördüğünüz takdirde) mekan ölçüsü gibi dokümanları da hazırlayın. Tasarım bilgi formu içerisinde yer alan "Online Görüntülü Toplantı Tarihi ve Saati"  bölümünden size en uygun olan zamanı seçin.  Danışmanlık almak istediğiniz mekan veya alan ile ilgili sorularınızı netleştirin, zaman kaybı olmadan tasarım bilgi formunu eksiksiz doldurup geri gönderin... Tasarım bilgi formu bize ulaştıktan sonra seçmiş olduğunuz tarih için Zoom Online Toplantı linki gönderilecektir.  

Tüm online görüntülü toplantılar Zoom uygulaması ile canlı olarak yapılmaktadır. 

Daha detaylı bilgi için                                      sekmesini lütfen inceleyin...