Salon
Salon

Loft
Loft

Çalışma Odası
Çalışma Odası

Salon
Salon

1/4

Süre: 90 dakika

SATIN AL

520 TL

(KDV Dahil Satış Fiyatı)

Bu ürünü satın aldığınızda web sitemizde yer alan "Online İç Mekan Analizi ve Danışmanlığı Sözleşmesi" ni okumuş ve onaylamış olursunuz. 

İç Mimari

Mekan Analizi ve Danışmanlığı

 Online İç Mekan Analizi ve Danışmanlığı Nedir? 

Paketi satın aldıktan sonra size bir form gönderilecektir. Form içeriği; tarzınızı, düşüncenizi, soru ve sorunlarınızı  anlamamıza yöneliktir. Mekan sahibinden (danışan) alınan yazılı ve görsel (mekan fotoğrafları) bilgiler doğrultusunda sorun yaşanılan mekanı iç mimar gözüyle inceleyip kullanıcının soru ve sorunlarına en uygun pratik çözümler bulunur...

Online platformda; sözel  olarak danışanın sorunlarına en uygun çözümü bulmaya odaklanılır. Seans süresince; iç mimar, danışana sorunlu mekan ile ilgili görüşlerini; teknik bilgi aktarımı ve ekranda örnek görsel paylaşımı ile danışana mekanıyla ilgili pratik dekorasyon ve iç mimari bilgi verilir. Paylaşılan bilgiler ve görüşmeyle ilgili önemli notlar mail adresinize seans bitiminden en geç 48 saat içerisinde gönderilir.

 Online görüntülü Toplantı Detayları 

"İç Mimari Mekan Analizi ve Danışmanlığı" Paketini satın aldıktan en geç 48 saat içerisinde mail adresinize bir form göndereceğiz. Bu süre içerisinde formun gelmesini beklemeden, danışmanlık almak istediğiniz mekan veya alanla ilgili detaylı fotoğraf, (gerekli gördüğünüz) takdirde mekan ölçüsü gibi dokümanlarınızı hazırlayın. Form içerisinde yer alan "Online Görüntülü Toplantı Tarihi ve Saati"  bölümünden size en uygun olan zamanı seçin.  Danışmanlık almak istediğiniz mekan veya alan ile ilgili sorularınızı netleştirin, zaman kaybı olmadan formu eksiksiz doldurup geri gönderin... Form bize ulaştıktan sonra seçmiş olduğunuz tarih için Zoom Online Toplantı linki gönderilecektir.  

Tüm online görüntülü toplantılar Zoom programı ile canlı olarak yapılmaktadır. 

Daha detaylı bilgi için                                      sekmesini lütfen inceleyin...